Firemní večírky

Využijte naše služby v jednom z našich podniků pro vaši firemní párty. Naše podniky mají příjemné a moderním prostředí.

Celnice
 • nový moderní bowling
 • jediný v centru Prahy
 • Kapacita až 300 osob
 • 8 drah, 11 kulečníků, 2 šipky, fotbálek, boxovací trenažér
 • Salónek pro 25 osob
 • Reprezentativní pro akce s klienty
Dejvice
 • díky širokým možnostem zábavy vhodný pro akce se zaměstnanci
 • Kapacita 160 osob
 • v létě + 30 osob na zahrádce
 • 6 drah, 3 kulečníky, šipky, fotbálek, hokej, box
Kolín
 • nový moderní bowling
 • jediný takový v Kolíně
 • Kapacita až 200 osob
 • 6 drah, 6 kulečníků, šipky, fotbálek, box
 • Reprezentativní podnik pro akce s klienty


Náš personál má mnohaleté zkušenosti s pořádáním takových akcí. Připravíme raut, uspořádáme firemní turnaj, zajistíme poháry, diplomy, trofeje. Udělali jsme již stovky akcí, umíme to !!

Zeptejte se na variantu pronájmu ALL INCLUSIVE

Těšíme se na spolupráci!  

Pro zaslání rozpočtu nebo jiné dotazy, prosím, pište nebo volejte

Celnice | Tomáš Pecháček | 608 48 26 26 | tomas@bowling-celnice.cz

Dejvice | Jana Ševčíková | 773 55 30 75 | jana@bowling-dejvice.cz

Kolín | Lukáš Bříza | 608 21 44 42 | kolin@bowling.cz

Váš e-mail
Text vaší zprávy

Reference

Radim Maděra

Ředitel HUBu

Děkuji celému týmu bowlingu Celnice za perfektní organizaci našeho firemního večírku. Užili jsme si krásný večer s výborným rautem (obsah balíčku All inclusive je perfektní) a příjemnou a milou obsluhou. Těšíme se na příští návštěvu!

Tu Trinh Phamová

HR Administrator

Ráda bych za své kolegy a zaměstnance touto cestou poděkovala všem, kteří se zúčastnili organizace našeho firemního večírku. Na firemní akci pro velký počet zaměstnanců je tento podnik skvělou volbou, každý si najde to své, co ho baví, ať už to byl bowling, šipky, fotbálek či billiard. Určitě bych chtěla vypíchnout skvělý raut, který byl doplňován v průběhu večera a milý personál, jenž se o nás celý večer staral. Bowling Celnice jsme navštívili poprvé a určitě to nebylo naposled

Barbora Miklušová

asistentka

Jménem naší společnosti děkujeme celému týmu Bowlingu Celnice za skvělou organizaci našeho vánočního večírku. Chválíme precizní přípravu rautu a také personál, který nás vždy pohotově a úsměvem na rtech obsloužil. Užili jsme si také spoustu zábavy při bowlingu a billiardu, což ocenila nejen mužská část našeho týmu

J.Hešíková

děkujeme za skvělé jídlo, kterými jsme byly pohoštěny. I za velmi ochotnou, rychlou obsluhu.

Večer jsme si u vás hezky užily, příští červen se zase ozveme.

Caparol Czechia | Ing. Romana Bešťáková

Office Manager CZ

Bowling Celnice jsme jako firma navštívili již několikrát. Pokaždé super hra, výborné jídlo a pití a bezvadná obsluha. Dokonalé místo jak na firemní večírek, tak i na soukromou akci, či se jen si tak jít zahrát s partou přátel. Navíc místo s velmi dobrou dopravní dostupností. Určitě zase rádi využijeme a děkujeme :o)

Klára Fuksová

Project Executive

Velké poděkování patří týmu na bowlingu v Celnici za organizaci našeho celotýmového teambuildingu, který jsme si všichni na maximum užili.

Bowlingové dráhy jsou na velmi dobré úrovni. Další herní aktivity jako šipky, fotbálek také výborně zaplnily čas a naši kolegové si večer plný zábavy užili na maximum.
Z rautového koutku si každý vybral, na co měl chuť a obsluha byla profesionální, ochotná a usměvavá.

Celkový večer hodnotíme za velmi vydařený a budeme se těšit na další návštěvu. 

Hana Horálková

Projektový manažer

Ráda bych Vám a celému týmu poděkovala za úžasný a férový zákaznický servis. Personál byl velmi milý, vstřícný a hlavně promptně doplňoval jídlo, což je na těchto akcích velmi důležité.

Miloslav Emrich

Fakulta strojní

Jménem organizačního výboru conference KOKA 2020 děkujeme za vzornou obsluhu a organizaci bowlingového turnaje. 

Jiřina Bursíková

Asistentka

Moc ráda bych jménem celé společnosti poděkovala za perfektní práci celého týmu pana Pecháčka. Stejně jako každý rok byla spolupráce špičková, profesionální a to nejen při plánování, ale i na samotném večírku firmy. Všichni zaměstnanci byli nadmíru vstřícní, ochotní a přátelští a my si užili luxusní večer s vynikajícím občerstvením a dokonalým servisem. Děkuji a moc se těšíme příští rok.

Josef Poděbradský

Management

Na Bowlingu v Celnici jsme uspořádali náš firemní vánoční večírek pro 40 osob. Vše proběhlo naprosto v pořádku, milá obsluha, široká nabídka jídla i nápojů, kvalitní prostředí pro hru samotnou. Během večera byla možnost hrát i jiné hry. Určitě vřele doporučujeme balíček All inclusive Díky!

Alan Tretera

Gen. manager Pecka Modelář

Děkujeme moc za skvělou zábavu, naprosto profesionální, velmi milá a super rychlá obsluha. Moc jsme si večer užili. Vřele doporučujeme.

Růžena Klementová

Managment

Ráda bych poděkovala za mě i za zaměstnance Consequ za dnešní firemní akci v Bowling Celnice. Vše bylo perfektně zorganizované, obsluha příjemná. Rádi se k Vám zase vrátíme.

Jana Zháňalová

Jednatelka

Velice děkuji za skvělou přípravu našeho večírku. Raut, servis i celková organizace, vše bylo perfektní. Díky tomu byla atmosféra výborná a všichni si večer užili. Jsem ráda, že jsme zvolili Vás a kdykoliv se rádi vrátíme. Za Castro Marim s.r.o. jste svým přístupem určitě získali vděčného klienta.

Helena Klouzová

Asistentka členů představenstva

Ráda bych celému Vašemu týmu poděkovala za naprostou profesionalitu, bezvadný přistup, ochotu a spoustu dalšího. Moc děkuji za včasné a rychlé doplňování jídla. To je vždy klíčové  Celý náš tým se skvěle bavil díky možnosti zahrát si bowling, šipky nebo i fotbálek. Doufám, že budu moci využít této zkušenost a v budoucnu se na Vás opět obrátit s žádostí o pomoc s organizací nějaké další akce. Ještě jednou moc děkuji.

Mgr. Pavlo Bodrylov

ředitel

Jménem společnosti Hegelmann Transporte bych chtěl poděkovat pí. Šimkové a p. Pecháčkovi za rychlé a profesionální jednání, špičkový servis a bohatý raut během firemního večírku pro náš tým. Užili jsme si to a těšíme se na další setkání v Bowlingu Celnice.

Petra Burdová

Office manager

Děkujeme za možnost uspořádání večírku u vás. Kolegové i majitelé firmy byli z celé akce nadšeni, raut byl naprosto skvělý. Obsluha se nám skutečně maximálně věnovala po celou dobu akce, na všem se dalo domluvit individuálně. Určitě Vás můžeme jedině doporučit !

Klára Ottomanská

Office manager

Ráda bych za celý tým Twisto poděkovala panu Pecháčkovi za celkovou organizaci našeho firemního večírku v Bowling Celnice, který byl velmi vydařený. Raut před začátkem večírku a hry byl skvělý, jídlo bylo výborné. Velké poděkování patří milé obsluze, která se o nás po celý večer starala. Bowlingový turnaj byl dobře zorganizovaný i pro velký počet osob na jednu dráhu.

Vladislav Repta

ředitel útvaru

Bowlingový turnaj jsme v Celnici pořádali již potřetí a vždy odcházíme s pocitem, že jsme si zahráli na kvalitních drahách, že jsme se fajnově najedli a že i výběr k pití je zcela dostačující. Vřele doporučuji pro menší, střední, ale i velkou firemní akci a mimo již zmiňované Váš tým rozhodně docení i centrální polohu v Praze.

Dana Kovačovičová

IFS, marketing manager

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Bowlingu Celnice za pomoc s přípravou našeho "Novoročního večírku". Od počáteční komunikace, přes realizaci na místě (bowlingový turnaj, jídlo, pití), vše bylo jedničku. Málokde se mi stane, že obsluha funguje tak skvěle, abych se mohla i já jakožto organizátor nerušeně bavit a vše plynulo tak jak má. Takže ještě jednou díky a určitě to nebylo naposledy co jsme vás navštívili! 

David Maňkoš

UGO

Tímto bychom Vám rád poděkoval za skvělé zajištění večírku spolu s rautem. Jídlo bylo chutné a výborné. Panu Pecháčkovi obzvlášť děkuji za skvělé jednání a spolupráci při plánování našeho večírku. Dále si zaslouží pochvalu i Vaše skvělá obsluha. Ještě jednou děkujeme a už se Těšíme na další večírek u Vás. 

Milan Národa

EK Automation, purchasing manager

Pokud hledáte příjemné prostředí, profesinální a milou obsluhu, kvalitně připravený raut a především dobrou zábavu, tak vás rozhodně Dejvice Bowling&Billiard nezklamou. Na firemní akci je to podnik jako dělaný. K dispozici nejen několik kvalitních bowlingových drah, ale i stolní fotbálek, stoly na billiard, šipky, air-hockey. Byly jsme zde již po druhé, a rozhodně ne naposledy. S pozdravem celému Vašemu teamu do Dejvic. 

Veronika Szabóová

Damco, HR Business Partner

Rok 2018 byl prvním rokem v této společnosti, kdy jsem organizovala Vánoční večírek a opravdu jsem se modlila, aby vše dopadlo dobře, protože to byl předpoklad pro další úspěšné roky a musím poděkovat panu Pecháčkovi, protože naši zaměstnanci byli přímo nadšení a maximálně si to užili, což by bez jeho pomoci a oraganizace nebylo možné. Vánoční večírek v Bowling Celnice nemůžeme nic víc než jen doporučit. Příjemné prostředí, vynikající a staroslivá obsluha, úžasný cattering. Vše bylo připraveno do detailu. Na televizích běželo naše logo a na stolech byly stojanky také s našim logem. Ti co nechtěli hrát bowling si užili stolní fotbálek. Pro uspořádání nějaké větší soukromé akce nebo Vánočního večírku je tato volba ideální. Určitě nebude nikdo zklamaný. 

Adéla Klasová

Česká pojišťovna, asistentka

„Chtěli bychom moc poděkovat všem z bowlingu Celnice za organizaci firemního večírku. Vánoční večírek v počtu víc jak 60 osob proběhl naprosto bez chybičky. Obsluha byla velmi příjemná, ochotná, raut byl vynikající, bowling a ostatní hry taktéž. Každý se bavil a díky Vám celý večer proběhl v pohodové, spokojené a veselé atmosféře." 

Jana Pivová

Syneos, Corporate Specialist

 

Chtěli bychom poděkovat p. Pecháčkovi za celkovou organizaci našeho firemního večírku pro 55 osob v Bowlingu Celnice, který se po všech stránkách vydařil. Skvělý raut a pití po celou dobu večírku bylo vynikající. Velký dík patří milé obsluze, která se o nás celý večer starala. Určitě k vám opět zavítáme. 

Mgr. Daniel Šnajdr, DiS.

Ministerstvo vnitra ČR, 2018

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za skvělé zajištění akce pro náš kolektiv a vstřícnou komunikaci. Bowlingovou akci s větším kolektivem jsme u Vás dělali již podruhé a opět jsme byli naprosto spokojeni. Věřím tedy, že pokud budeme pořádat další bowlingovou akci, rádi využijeme Vašich služeb. Také bych chtěl ocenit personál bowlingu, který byl velmi ochotný a vstřícný. Především bych chtěl ocenit pána, který vedl obsluhu a měl nás na starost. Celkově tak přátelské jednání přispělo k pohodové atmosféře celého večera.

Ing. Jan Hájek

jednatel společnosti

Rádi bychom poděkovali celému týmu Bowling Celnice za bezvadný večer strávený v příjemné atmosféře, který jsme si opět všichni opravdu užili. Výborné jídlo i pití, velmi příjemná obsluha a napínavý bowlingový turnaj – rádi se sem zase brzy vrátíme.

Soňa Rampulová

Děkujeme celému týmu Bowlingu Celnice, speciálně paní Janě Šimkové za skvělou organizaci našeho firemního večírku, který jsme si moc užili. Výborné jídlo a profesionální přístup personálu byl pro nás zárukou vydařené akce. Rádi se do Bowlingu Celnice budeme opakovaně vracet.

Petra Filipi

Customer Service Supervisor

Chtěla jsem Vám poděkovat za naší včerejší firemní akci na Vaší pobočce v Celnici. Byli jsme opravdu velmi spokojení s Vašemi službami, Vaši kolegové na pobočce byli nesmírně příjemní, usměvaví a vstřícní (toho si opravdu vážíme), občerstvení bylo vynikající a bylo ho hodně.

Radka Zahajská

HR manažer

Za naší společnost bych chtěla poděkovat Vám i celému Vašemu týmu za zrealizování báječné firemní akce. Všichni jsme si celý večer moc užili. Dráhy jsou na vysoké úrovni, raut byl výborný a obsluha byla po celý večer velmi milá a vstřícná. Rádi se na Vás při organizaci další firemní akce zase obrátíme a všem doporučuji využít Vašich služeb.

Ing. Ivana Feninová

Community Relationship Specialist

Děkujeme celému týmu Bowling Celnice za příjemně strávený večer díky nejen vstřícnému přístupu, perfektní organizaci a přátelské obsluze, ale také kvalitním bowlingovým dráhám a v neposlední řadě výbornému rautu. Umístění bowlingu v centru Prahy je obrovským bonusem, který všichni kolegové ocenili, a kuželky místo trofejí byly originální cenou pro vítěze. Vánoční večírek pro 50 osob dopadl na výbornou, budeme se těšit zase někdy příště!

Barbora Mašková

sekretariát zástupce starosty 2017

Velice děkujeme panu Pecháčkovi a personálu za skvělou organizaci našeho firemního večírku, všichni si to moc užili. S jídlem a nápoji jsme byli velice spokojeni. Těšíme se na příští setkání u Vás v bowlingu.

Karel Hnízdil

jednatel

Pane Pecháčku, Vám i Vašemu příjemnému a ochotnému personálu patří velký dík za vstřícnost a skvěle zorganizovaný vánoční večírek, který jsme ve Vaší provozovně Bowling & Billiard v Dejvicích prožili a moc si jej užili. Výborná zábava i občerstvení, Vaše služby mohu vřele doporučit!

Eva Záhořová

PROCKERT&HYNEK,a.s.

Chtěla jsem Vám a vašim zaměstnancům moc poděkovat za hezký večer. Milá a ochotná obsluha, výborné jídlo a i turnaj dopadl ,tak jak měl. Přeji Vám ,aby všichni návštěvníci byli tak spokojeni jako my.

Iveta Schindlerová

Provozně technický odbor ČZU

Jménem Provozně technického odboru ČZU bych Vám chtěla za včerejší večer, strávený u Vás na bowlingu, moc poděkovat. Vše vč. pohoštění bylo vynikající a Váš personál velice milý , pozorný a ochotný. Ještě jednou děkuji a přeji Vám pěkný den.

Tomáš Novotný

Pixelmate

Na bowlingu v Celnici jsme měli firemní akci - bowling včetně cateringu. Rád bych touto cestou poděkoval za skvělý zážitek, výborné občerstvení a profesionální obsluhu. Moc rádi přijdeme znovu. Ať se Vám daří!

Michaela Neužilová

Program Assistant

Celému týmu Bowling Dejvice bychom chtěli poděkovat za příjemnou spolupráci a perfektní servis jak při přípravách, tak i v průběhu naší akce pro více jak 100 studentů z amerických univerzit. Chtěli bychom vyzdvihnout především vstřícnost personálu, díky které si všichni večer plný bowlingu a doprovodných aktivit nad míru užili. Moc rádi se do Bowling&Billiard Dejvice vrátíme, pokud někdy v budoucnu budeme pořádat podobnou akci. 10/10!

Central Group 2017

Finanční oddělení společnosti

Velice děkujeme za skvěle zorganizovaný večer. Firemní teambuilding dopadl díky Vaší milé obsluze, rautu i samotné hře nad očekávání dobře. Všem velice doporučujeme návštěvu Bowlingu Celnice a věřím, že i my jsme tam nebyli naposledy.

Marek Tůma

Operations Advisor

Chtěl bych moc poděkovat za skvělé zorganizování celé akce. Všichni se skvěle bavili a chválili jak bowling samotný, tak raut a vše okolo. Ještě jednou díky a v budoucnu se na vás určitě ještě obrátíme.

Bc. Kamila Krihová

Exchange Programmes Coordinator

S Bowlingem Dejvice a panem Pecháčkem proběhla skvělá spolupráce. Velmi kladně hodnotíme ochotný, milý a vstřícný přístup na straně majitele a celého personálu. Pořádali jsme zde akci pro 120 mezinárodních studentů ze 41 zemí a všichni včetně koordinátorů byli nadšeni. Moc děkujeme za skvělou spolupráci a doporučujeme Vaše služby i nadále!

Pavel Houser

výkonný ředitel

Bowlingový teambuilding jsme v Dejvicích uspořádali již poněkolikáté a pokaždé jsme byli nadšeni. Na předem domluvený čas jsme měli připravený bohatý raut i bowlingové dráhy, výsledkové tabule byly dokonce označené naším logem, což bylo příjemné zpestření. Pochválit musím především tradičně vynikající catering, který byl obohacen milou a vstřícnou obsluhou. Ještě jednou děkujeme za příjemný večer a určitě to zde nebyla naše poslední firemní akce. Vřele doporučuji!

Mgr. Petr Jeřábek

Account Manager 

Již po třetí jsme využili služby Bowlingu Celnice pro naši firemní akci. S průběhem jsme byli opět velmi spokojeni a rádi bychom ocenili nejen kvalitní raut, ale především příjemný personál. Budeme se těšit zase někdy na viděnou! :)

Martin Jakubec

Co-Founder

Velice příjemný teambuildingový večer (cca 15 osob) strávený při bowlingu, šipkách a jiných doprovodných aktivitách. Ochotná obsluha a také skvělý raut, který si všichni pochvalovali. Pro nás jako studentskou organizaci navíc přijatelné cenové podmínky. Určitě pro podobné akce doporučuji!

Ing. Jan Hájek II.

jednatel společnosti 

Naše společnost již poněkolikáté uspořádala firemní večírek včetně bowlingového turnaje v Bowlingu Celnice. Ochotný a milý personál přispěl k vynikající atmosféře. Děkujeme celému týmu Bowling Celnice za výborný raut a skvělou organizaci - vše bylo bez jediné chybičky.

Ing. Kamila Bartošová

vedoucí Kanceláře ředitele

Již po několikáté jsme pořádali náš firemní bowlingový turnaj v podniku Bowling & Billiard Dejvice a jako vždy jsme byli velmi spokojeni. Zvláště oceňuji ochotný a usměvavý personál a výborný catering. Pokud budeme v budoucnu plánovat obdobnou akci, určitě se opět obrátíme na pana Pecháčka.

Naďa Škarbalová

marketingový specialista

Rada by som sa v mene spoločnosti Stahlgruber poďakovala majitelovi a celému týmu Bowling & Billiard Dejvice za príjemnú spoluprácu a skvelú organizáciu nášho večierku. Veľkým plusom bola 100%-ná organizácia bowlingového turnaju, ktorý si všetci zamestnaci užili!

Jana Nosková

top management assistant, leden 2017

Moc ráda bych jménem celé společnosti poděkovala za perfektní práci celého týmu pana Pecháčka. Stejně jako každý rok byla spolupráce špičková, profesionální a to nejen při plánování, ale i na samotném večírku firmy. Všichni zaměstnanci byli nadmíru vstřícní, ochotní a přátelští a my si užili luxusní večer s vynikajícím občerstvením a dokonalým servisem. Děkuji a moc se těšíme příští rok.

Jan Vonšovský

Front Office Manager

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou organizaci našeho firemního večírku. Všichni jsme si ho opravdu užili. Obsluha byla profesionální a velmi příjemná. Nabídka pokrmů a nápojů předčila naše očekávání. Rádi se k Vám budeme vracet i individuálně. 

Eva Schiefnerová

client service, prosinec 2016

Děkujeme za profesionální přístup při přípravě i realizaci vánočního večírku v BOWLING & Billiard Dejvice. Velmi oceňujeme vstřícnost ke všem našim požadavkům, bezproblémový průběh akce a otevřený přístup celého personálu. Rádi vašich služeb opět využijeme.

Tereza Špinková

HR Specialist, prosinec 2016

Moc děkujeme celému personálu za velmi vstřícnou a milou spolupráci. Akce se povedla nad naše očekávání. Vřele doporučuji :-)

Monika Vodičková

Sales & Marketing, prosinec 2016

Náš firemní vánoční večírek se konal v Bowlingu Celnice již poněkolikáté. Opět jsme byli velmi spokojeni a akci jsme si skvěle užili. Organizace byla profesionální a obsluha vstřícná a příjemná. Věřím, že příští rok se večírek bude konat též na stejném místě :-)

Veronika Matoušková

vedoucí personálního odd., prosinec 2016

Ráda bych jménem celého kolektivu společnosti EKIS, spol. s r. o. poděkovala majiteli a celému týmu Bowling Celnice za zajištění vánočního večírku, který letos proběhl pro nás netradičně ve sportovním duchu. Změnu všichni uvítali a večírek si moc užili. Děkujeme za skvělou organizaci, bohatý a velmi chutný raut a hlavně milou a ochotnou obsluhu! Věříme, že tohle byla první, ale rozhodně ne poslední akce u Vás.

Petra Smolíková

finanční účetní, prosinec 2016

Velice děkujeme jménem naší společnosti za zprostředkování akce. Již druhým rokem proběhlo vše perfektně v přátelské atmosféře s precizní organizací. Doporučujeme všem, kteří chtějí mít večírky v akčnějším stylu ;)

Ing. Kamil Šolc

zástupce ředitele, prosinec 2016

Rád bych Vám poděkoval, strávili jsme u Vás velmi příjemný večer, obsluha byla pozorná, jídlo a nápoje vynikající a dráhy máte na vysoké úrovni. Rádi se k Vám budeme vracet. 

Vojtěch Bejblík

marketing, prosinec 2016

Moc děkujeme za velmi podařené akce pro naší firmu. Účastníme se pravidelně a jsme spokojení s celkovou organizaci, od rautu, přes obsluhu, sportovní vyžití, až po výkonnou klimatizaci. Těšíme se na další spolupráci :-)

Jiří Šnajdr

sales controlling, květen 2016

Chtěl bych Vám poděkovat za výborné zařízení akce před i po ní, event se povedl. Obsluha vynikající, ochotná, catering také dobrý. Pro případný budoucí bowling nejspíš zopakujeme, logo společnosti na obrazovkách bylo příjemné překvapení.

Renata Pardíková

marketing, duben 2016

Chtěla bych Vám moc poděkovat za celý tým společnosti CAPEXUS, akce se opravdu vydařila a to i díky Vám a velmi příjemné obsluze. Rozhodně s námi můžete počítat i do budoucna, budeme se těšit.

Alena Ječmíková

Sales Manager, duben 2016

S naší firemní akcí jsme byli velmi spokojeni. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Děkujeme za velice vtřícný přístup personálu, logo na monitorech u bowlingu bylo velmi příjemným překvapením. Těšíme se na příští setkání u vás na bowlingu.

Míša Pospíšilová

Office & Event Manager, březen 2016

Velice Vám děkuji za skvělou organizaci. Ještě jsem se nesetkala s tim, že by byl někdo tak ochotný a nápomocný jako Vy. Musím pochválit i Váš personál, který byl velice příjemny. Akce se opravdu vydařila a všichni jsme si to moc užili.

Vendula Staňová

Client Service, únor 2016

Velmi Vám děkuji za vstřícnost při domlouvání akce a za příjemné prostředí, které jste pro nás vytvořili. Určitě se na Vás v budoucnu ráda obrátím.

Adam Škaloud

AIG, leden 2016

Chci Vám i kolegům poděkovat za skvěle zorganizovanou akci, vše šlo přesně podle plánu a domluvy, takže naprosto ideální. Promítání loga AIG na obrazovkách byl příjemný bonus. Díky moc 

Lucie Suchopárová

Office manager, leden 2016

Jménem Sun Marketingu bych ráda poděkovala za rychlou a vstřícnou komunikaci, milou a ochotnou obsluhu a raut přizpůsobený na míru našim potřebám. Děkujeme za příjemný večer se skvělým občerstvením. Určitě se u vás zase někdy ukážeme.

Tereza Čajanová

Marketing Coordinator, prosinec 2015

Chtěla jsem Vám poděkovat za páteční akci, byli jsme velmi spokojeni s organizací, rovněž personál byl velmi milý a vstřícný, byli jsme velmi spokojeni.

Lucie Černá

HR specialista, prosinec 2015

Velmi Vám děkuji za možnost uskutečnit náš vánoční večírek u Vás. Bylo to příjemné, obsluha milá a myslím, že všichni kolegové byli spokojeni. Věřím, že se k Vám jistě ještě podíváme. Mohu jen dodat, že z Vaší péče o zákazníky by si některé podniky mohly vzít příklad. 

Jana Jindrová

personální ředitelka, listopad 2015

Děkujeme opět za perfektní zajištění firemní akce, obsluha, výborný raut, prostředí, vstřícnost personálu i majitele podniku si jednoznačně zaslouží jedničku s hvězdičkou. 

Dagmar Brychtova

Executive Assistant, listopad 2015

Na bowling do Celnice jsme se přišli odreagovat po pracovním jednání. Děkujeme za vstřícný přístup a velmi oceňujeme profesionalitu personálu, který s naším mezinárodním týmem plynně komunikoval v angličtině. Všichni se výborně bavili a padlo i spoustů striků :-) 

Tomáš Hlaváč

listopad 2015

Chci Moc poděkovat za krásný večer 13.11.2015, ve vašem klubu. Musím pochválit kvalitu a profesinonalitu obsluhy. Dále musím pochválit to, že točíte Smíchov a ne Plzeň, jako tomu bývalo dříve. Máte taktéž hezky udělanou webovou stránku.

Jana Hnátnická

produkce, říjen 2015

Chtěla bych poděkovat personálu za přípravu naší akce – jídlo, pití, bowling, obsluha – vše bylo super. Myslím, že jsme si to všichni užili a odcházeli spokojeni.

Zuzana Mašková

Assistant, září 2015

Rádi bychom poděkovali Bowlingu Celnice za perfektní zajištění firemní akce. Velké díky patří panu Pecháčkovi za vstřícnost a ochotu. Děkujeme celému personálu za profesionální přístup a přípravu rautu, který byl opravdu vynikající. Všichni jsme si to moc užili a už teď víme, že další akce bude zase u vás na bowlingu.

Ivana Čosová

červen 2015

Velmi vám děkujeme za perfektně připravený večírek pro naši společnost. Jídlo, pití, bowling, vše bylo výborné. Velké díky patří také obsluze.

Martin Dostál

projekt manager, květěn 2015

Pravidelně pořádáme na bowlingu v Celnici a v Dejvicích akce pro naše klienty. Tyto dva podniky jsme si vybrali především pro příjemnou atmosféru a ochotný personál. Můžeme se zde spolehnout, že akce je vždy perfektně připravena. Oba podniky mohu vřele doporučit.

Jitka Šťastná

Office Manager, duben 2015

Chtěla bych vám dodatečně poděkovat za perfektní zajištění výborného rautu v rámci naší firemní akce. Vše probíhalo naprosto skvěle a velmi jsme ocenili ochotu a vstřícnost vašeho personálu. Těším se na další spolupráci

Jiří Matoušek

sekretář SKAL Club, březen 2015

SKAL INTERNATIONAL je celosvětový klub profesionálů cestovního ruchu a naše pražská pobočka uspořádala již třetí ročník turnaje v Bowlingu Celnice. Také tentokrát jsme si užili skvělý večer plný zábavy, a to především díky příjemné atmosféře a kvalitním službám, které toto zařízení poskytuje. Personál byl jako vždy velmi příjemný, ochotný a profesionální, jídlo i pití výborné a dráhy skvěle připravené. Přestože naši členové jsou opravdu nároční klienti, i tentokrát byli všichni nadmíru spokojeni, takže se určitě na bowling do Celnice zase brzy vrátíme.

Hynek Lejsal

generální ředitelství, duben 2015

Jménem všech kolegů, se kterými jsem se zúčastnil malého bowlingového rozptýlení děkuji majiteli i celému personálu za profesionální přípravu, obsluhu i přístup. Všem se líbilo, s jakou péčí bylo o nás postaráno, přijdeme opět.

Tomáš Němec

projektový manažer březen 2015

V Bowling Celnice pořádáme firemní turnaje Byrokrat Cup již druhým rokem a to vždy dvakrát do roka. Na bowling Celnice jsme přešli z jiné herny a určitě toho nelitujeme. Tímto bych chtěl poděkovat profesionálnímu jednání personálu, který vždy vyjde se vším vstříc. Jídlo pro účastníky a dráhy jsou vždy perfektně připraveny a proto se těšíme na další spolupráci.

Mikuláš Brož

Senior Project Manager, únor 2015

Chtěl bych poděkovat Vám i personálu za organizaci celé akce. Zejmena personalu dekuji za velmi příjemné vystupováni a ochotu při obsluhování hostů. Všem se akce velmi líbila.

Ondřej Němec

vedoucí odboru, únor 2015

Po příznivých zkušenostech s jednorázovými akcemi jsme do Bowling Celnice přešli i s naší firemní ligou a rozhodně nelitujeme. Za ty dva roky mohu za organizátory i účastníky konstatovat jen plnou spokojenost. Strategická poloha v centru Prahy. Dostatečný počet udržovaných a bezporuchových drah. Příjemný a ochotný personál. Dobrá strava…. Prostě a jednoduše nejlepší herna, kde jsme zatím naši ligu za těch víc jak deset let pořádali. Určitě tu ještě nějakou dobu zůstaneme.

Vojtěch Hejl

Viceprezident SU ČVUT, leden 2015

Děkujeme za poskytnutí prostor pro uspořádání turnaje v bowlingu v rámci celoškolního projektu Souboj fakult. Děkujeme také za dlouholetou spolupráci nejen se Soubojem fakult, ale i se Studentkou unií ČVUT. Doufáme, že budeme pokračovat v této spolupráci i nadále. Personál je vždy na profesionální úrovní a vždy vyjde vstříc. Doporučujeme vyzkoušet!

Jiří Jirouš

obchodní ředitel, leden 2015

Rád bych tímto poděkoval majiteli a celému týmu Bowling Celnice za bezvadně připravený novoroční večírek našich společností. Drtivá většina zaměstnanců byla nadmíru spokojena nejen s přístupem personálu, který vyšel vstříc všem našim prosbám, ale i s kvalitou podávaných jídel. Zbytek zaměstnanců si to bohužel už moc nepamatuje.
Ještě jednou velké díky a brzy naviděnou!

Kateřina Vodrážková

HR Coordinator EE prosinec 2014

Děkujeme za spolupráci při zajištění vánočního večírku pro naši skupinu zaměstnanců. Prostory jsou velice příjemné, obsluha milá a profesionální a jídlo výborné. Ocenila jsem také zajištění pěkných cen pro vítěze a diplomů. Určitě v budoucnosti rádi využijeme znovu. 

Libuše Adamczyková

Administrative Assistant, prosinec 2014

Ráda bych poděkovala za organizaci firemních večírků, které jsou vždy vydařené, s dobrým jídlem, příjemnou obsluhou a perfektní organizací turnajů. Bowling využíváme pro pořádání večírků opakovaně zejména kvůli perfektní organizaci, ochotě a profesionalitě personálu.

Arcasdis

Vedení společnosti, prosinec 2014

Děkujeme za zajištění firemního vánočního večírku pro 130 zaměstnanců na vašem bowlingu. Výborné jídlo, obsluha i organizace turnajů, zajištění trofejí pro výherce a drobných dárků pro všechny hosty.
Velmi příjemná a bezproblémová spolupráce, doporučujeme vyzkoušet!

Hana Talmanová

generální ředitelství, prosinec 2014

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům bowlingu za připravenou akci pro mé kolegy, všichni byli velice spokojeni (jak s jídlem, které všem moc chutnalo, tak i s obsluhou). Mockrát děkujeme za Vaši ochotu.

Renata Klaková

Marketing Director, prosinec 2014

Vánoční večírek naší kanceláře se v prostorách Bowling Celnice maximálně vydařil. Přístup provozovatele byl víc než vstřícný a profesionální jak během příprav, tak v průběhu realizace. Velké díky celému vašemu týmu!

Pavel Tobiáš Vybíral

project Manager & Art Director, listopad 2014

Bowling Dejvice jsme vybrali pro pořádání afterparty pro 180 osob na závěr naší letošní konference. Počáteční obavy z kapacity se nenaplnili, za sebe říkám - obrovské díky za skvěle zvládnutou práci - jak prostor, tak i jídlo bylo vynikající a ze všech stran na něj slyším jen chválu. Sám jsem se na akci zdržel jen chvíli, což mě velmi mrzí, protože kolegové, kteří byli na místě po celou dobu konání jsou nadšení. Z naší strany tedy naprostá spokojenost, afterparty u vás byla skvělá tečka za celým dnem :)

Lubomír Růžička

manažer, listopad 2014

Chtěl bych Vám chtěl poděkovat za náš předvánoční večírek, byli jsme velmi spokojení – moc se nám u Vás líbilo, pobavili jsme se, jídlo výborné, obsluha skvělá, prostě jsme u Vás strávili příjemný večer. Nechávám na zaměstnancích, ať si rozhodnou, kam chtějí jít… ale pokud budou volit bowling, myslím, že pro ně budete první volba. Ještě jednou díky.

Ing. Rostislav Pudil

jednatel společnosti, listopad 2014

Slavili jsem v prostorách Bowlingu Celnice výročí firmy. Profesionáně připravený raut podtržený ochotnou, usměvavou a vtipnou obsluhou nás utvrdil v přesvědčení, že i další oslavy podobného typu chceme slavit právě tady. Konečně zařízení tohoto typu, kde se personál chová tak, aby si zákazník nemusel myslet, že si „někdo otevřel hospodu, ale chodili mu tam lidi…“ Ještě jednou velké díky za příjemný večer.

Michaela Laštůvková

listopad 2014

Chtěla bych Vám poděkovat za páteční akci, mám od kolegů pozitivní odezvu, všem se u Vás moc líbilo. Tak ještě jednou děkuji a třeba zas za rok?! :-)

Jitka Fialová

Executive Assistant, říjen 2014

Pořádali jsme zde již po několikáté náš bowlingový turnaj pro 100os. I tentokrát všechno probíhalo skvěle, jako vždy... Všichni si opět večer pochvalovali, výrobné jídlo na rautu a opět pochvala i na víno. Moc Vám děkuji a budu se těšit na příště.

Renata Apeltauerová

Corporate and Marketing, září 2014

Prostory bowlingu jsme využili již podruhé pro neformální setkání s našimi obchodními partnery. Byli jsme spokojeni s veškerým servisem od výborného jídla až po organizaci turnaje. Příjemný a ochotný personál se staral o naše pohodlí a zvládl obě akce na výbornou.

Radek Šafařík

Obchodní a produktový ředitel, září 2014

Bowling Celnice je velmi příjemným místem pro firemní akce. S kolegy jsme zejména ocenili profesionální přistup při dojednávání společenské firemní akce, rychlé reakce a vstřícné chování pracovníků. Prostředí bowlingových drah a baru je velmi příjemně a moderně zařízeno, dráhy jsou udržované a v perfektním stavu. Ocenili jsme i logo společnosti Invia.cz na monitorech. Široká nabídka nápojů i lehčích jídel byla velmi příjemná. Osobně bych ocenil, kdyby byl nekuřácký celý podnik a ne jen prostor u drah. Příště nám bude ctí se na Bowling Celnice opět obrátit.

Marcela Chládková

Project Leader, září 2014

S firmou Unilever jsme měli bowling s rautem na Celnici již dvakrát. Vždy k plné spokojenosti – výborné občerstvení, vstřícný a ochotný personál, efektivní komunikace s vedením ohledně zajištění akce, kvalitní bowlingové dráhy. Nebyli jsme tam naposled :). 

Iveta Demianová

asistentka vedení společnosti, červen 2014

Pořádali jsme zde již druhý firemní večírek, protože už ten první vánoční večírek se všem líbil. Děkujeme, cítili jsme se u vás dobře, jídlo nám chutnalo, zábava byla výborná. Jenom to rychle uběhlo.

Bc. Karolína Husková

metodik, květen 2014

Tímto bych chtěla poděkovat panu Pecháčkovi za pomoc s organizací našeho firemního večírku spojeného s bowlingovým turnajem. Především bych chtěla poděkovat velice milé obsluze, která se o nás skvěle starala až do pozdních hodin. Vše bylo perfektně připravené a raut byl výborný. Těšíme se na další turnaj.

Martin Petrovický

Account manager, duben 2014

„Personál Bowlingu Celnice zvládl náš večírek na výbornou. Nejenže bezezbytku splnil všechny naše „poťouchlé“ požadavky, ale přidal i vlastní iniciativu a nápady, které akci výborně doplnily.“ Děkujeme !

Andrea Ondrušková

Office Manager & HR Assistant, duben 2014

Děkujeme panu Pecháčkovi a personálu Bowling Celnice za zorganizování skvělé akce. Jejich servis byl opravdu profesionální, raut výborný, obzvlášť řízečky, a bonusem bylo, že celý večer svítilo na obrazovkách naše firemní logo. Bowlingový turnaj nadchl celý kolektiv a zřejmě se stane novou firemní tradicí.

Ing. Kamila Bartošová - II.

vedoucí kanceláře ředitele, duben 2014

Jménem celé společnosti bych chtěla poděkovat týmu Bowling Dejvice za výbornou organizaci našeho (již několikátého) firemního bowlingového turnaje. Byli jsme velmi spokojeni s rautem i přístupem personálu a kolegové ocenili možnost využít kromě bowlingu také kulečník a další hry. Akci ve Vašem podniku určitě velmi rádi zopakujeme.

Employees of Monster Technologies

březen 2014

We booked venue for the team event. It was great experience – everything from hot buffet to bowling lanes, billiards and darts. Everyone enjoyed it and had excellent time whole evening thanks to Celnice Bowling staff and their service.

Ing. Radek Luka

jednatel společnosti, únor 2014

Chtěl bych Vám jménem naší společnosti poděkovat za perfektně zvládnutou úterní akci. Vše včetně rautu, obsluhy bylo na velmi profesionální úrovni. Po minulé negativní zkušenosti z Prahy 5, už teď víme, že jsme našli útočiště pro příští akce :) ! Ať se daří !

Nina Pešlová

top management assistant, leden 2014

Jménem celé společnosti Interchange bych chtěla poděkovat za bezchybnou a profesionální organizaci již několikátého novoročního večírku a za vždy vstřícný a milý přístup k našim přáním. Spolupráci mohu jedině doporučit a už teď se všichni těšíme na další večírek!

Tereza Zoufalá

assistent managementu, prosinec 2013

Za mé kolegy a kolegyně bych Vám ráda poděkovala za příjemně strávený večer ve Vašem podniku a naše poděkování patří také vždy ochotnému a usměvavému personálu. Moc děkujeme.

Lucie Zrůbek Bartoňová

HR Specialist, prosinec 2013

Chtěla bych velmi poděkovat za příjemnou spolupráci při organizování již druhého vánočního večírku pro naši společnost. Oba dva ročníky byly výborně zajištěné, raut skvělý, obsluha také. Od kolegů pokaždé dostávám jenom pozitivní ohlasy na příjemně strávený večer a skvělou atmosféru. Budeme se těšit na příští rok :-)

Libuše Adamczyková - II.

Admin. Assistant, prosinec 2013

Děkujeme moc za uspořádání vánočního večírku, byla to pro nás moc příjemná akce. Všichni se dobře bavili, super bowling, dobré jídlo, příjemná obsluha, dobře zorganizované. Bylo to u Vás moc příjemné! Děkujeme!

Lucie Guzyová

marketing, prosinec 2013

Moc děkuji za uspořádání velmi podařené akce pro naší firmu. Zúčastnili se poprvé všichni kolegové a mnoho z nich Váš podnik a celkovou organizaci chválili, od rautu, přes obsluhu až po super nápad s logem na obrazovkách :-) Těším se na další spolupráci :-)

Daniela Sedlmaierová

UniCredit Business Integrated Solutions

Děkujeme, že jsme mohli strávit příjemný večer v Bowlingovém centru v Celnici během naší firemní akce. Organizace byla na velmi dobré úrovni, raut předčil naše očekávaní - jídlo bylo výborné, nápojů dostatek a v příjemných cenových relacích. Personál a obsluha byla super+. Nenalezli jsme jedinou chybičku a můžeme to zařízení všem jen doporučit. Domnívám, že v širokém okolí není v současné době podobné zařízení na tak skvělé úrovni.

Klára Štolfová

Asistentka vedení společnosti, listopad 2013

Chtěli bychom Vám a Vašemu týmu poděkovat za perfektní večer, všichni si to moc užili. Velké dík patří také personálu, který se o nás skvěle postaral až do pozdních hodin. K vám na bowling se zase rádi podíváme.

Jiří Matoušek - II.

sekretář SKAL Club, říjen 2013

Vážený pane Pecháčku, chtěl bych Vám a Vašim kolegům touto cestou velmi poděkovat za skvělý večer, který jsme prožili u Vás na bowlingu. Raut i obsluha kolem cateringu byla výborná, ochotná, milá, rychlá. Také kolem samotného bowlingu byl přístup personálu skvělý - nic nebyl problém, vše řešili s úsměvem a okamžitě. Prostě, byli jsme velmi spokojeni a akci u Vás jistě v budocnosti zopakujeme.

Petr Hučík

manager, říjen 2013

Za celou komunitu PokerStrategy.com děkujeme za skvělou akci, výborný raut, ochotnou obsluhu a profesionální jednání při organizaci akce. Všichni jsme se skvěle bavili a užili si parádní večer/noc.

Martina Piateková

Office Assistant, září 2013

Chceli by sme poďakovať pánovi Pecháčkovi, ako aj jeho zamestnancom, za pripravenie team-buildingovej akcie pre našu spoločnosť. Jedlo, servis, obsluha, ako aj priestor bolo všetko perfektne nachystané na patričnej úrovni. Nenašli sme jedinú chybičku, všetci kolegovia boli nadmieru spokojní. Určite sa v budúcnosti veľmi radi vrátime!

Jitka Fialová - II.

Executive Assistant, duben 2013

Za celou společnost ACNielsen Czech Republic děkuji panu Pecháčkovi a jeho kolegům, kteří se o nás celý večer starali, za výbornou organizaci, příjemnou spolupráci, skvělý raut a komfort, který nám poskytli. Bowlingový turnaj se díky Bowlingu Celnice stal tradiční firemní akcí, kterou zde rádi budeme opakovat.

Petr Stružský

Service Management, duben 2013

Chtěli bychom poděkovat panu Pecháčkovi a personálu za příjemnou, bezproblémovou a profesionální spolupráci. Samotná organizace proběhla bez sebemenších problémů a celý večer se všem velmi líbil.

Veronika Vltavská

asistentka vedení, březen 2013

Děkujeme za skvěle připravený večer! Moc se nám u Vás líbilo a určitě akci rádi zopakujeme. Vše bylo perfektní, raut nám velice chutnal, nad zákusy se každý rozplýval. Prostředí je milé a příjemné a Vaše profesionální organizace a ochota je velice sympatická. 


Gabriela Fusková

executive assistant, únor 2013

V rámci mezinárodního Summitu V Praze, se naše společnost rozhodla uspořádat turnaj v centru Bowling Celnice. S pomocí profesionálního a velmi ochotného týmu Bowlingu Celnice proběhla akce bez chyby. Velmi bychom chěli poděkovat panu Pecháčkovi a celému bowlingovému týmu za profesionální organizaci, ochotu a přátelskou atmosféru. K servisu a přístupu k zakazníkovi této kvality se budeme vždy rádi vracet.

Vanda Kolínská

asistentka vedení, leden 2013

Rádi bychom poděkovali p. Pecháčkovi a celému personálu Bowling Celnice za výborně připravenou akci. Velmi příjemná spolupráce, perfektní a rychlé jednání, ochota vždy vyjít vstříc, útulné prostředí... co více dodat? Už se těšíme na další firemní turnaj!

Marta Nosková

vedení společnosti, leden 2013

V dnešní době, kdy si všichni téměř výhradně ztěžují, je mojí povinností, složit poklonu ochotnému personálu Bowlingu Celnice za perfektní servis při našem Novoročním setkání partnerů franchisové sítě. V podniku s takovým příjemným prostředím a osluhou akci rádi zopakujeme.

Miluše Svobodová

Account Manager, prosinec 2012

Děkujeme Bowlingu Celnice za výbornou organizaci a podporu při přípravě vánočního večírku spojeného s bowlingovým turnajem a za velmi příjemnou obsluhu, která zajišťovala servis a raut během večírku. Rádi se k Vám vrátíme!

Vendula Dudlíčková

asistentka jednatele, prosinec 2012

Pane Pecháčku, velice Vám děkuji za mooc pěknou vánoční akci, kolegové byli nadšeni a moc se jim u Vás v podniku líbilo. Děkuji i všem Vašim spolupracovníkům za ochotu a vstřícnost, kterou nám poskytovali.

Miroslav Janda

marketing, listopad 2012

Děkujeme majiteli a všem pracovníkům Bowling Celnice za výborné zajištění akce pro zaměstnance Centra FotoŠkoda. Velmi nás potěšil profesionálně zajištěný turnaj v Bowlingu a také to jak si všichni přítomní pochvalovali špičkový raut. Po této zkušenosti již víme na koho se můžeme na 100% spolehnout při zajištění a organizaci firemního večírku.

Marcel Lipavský

marketing, listopad 2012

Na podzim roku 2012 jsme se rozhodli uspořádat bowlingový turnaj pro 50 našich zaměstnanců. Akce dopadla na výbornou, zejména nás potěšil proaktivní a ochotný přístup zaměstnanců bowlingu Celnice. Bowlingu Celnice přejeme ať jim elán a nastavená laťka stále drží a těšíme se na další turnaj.

Alena Cejnarová

ředitelka HR, listopad 2012

Vánoční firemní večírek spojený s bowlingovým turnajem byl příjemně stráveným časem pro všechny zúčastněné. A to nejen pro dobrou zábavu, ale i pro perfektní organizaci turnaje ze strany pracovníků Bowlingu Celnice, stejně jako profesionálně připravený raut. Všichni byli velmi spokojeni a rádi se do takto dobře vedeného podniku vrátíme.

Josef Hůla

ředitel spol. říjen 2012

To, že pořádám naše firemní akce v obou podnicích již delší dobu a opakovaně, je důkazem, že jsem byl vždy nadmíru spokojen. Příprava našich akcí ze strany podniku vždy překonala moje očekávání. Přístup k zákazníkovi je zde příkladný.

Vlaďka Lomská

říjen 2012

Pořádáme náš firemní turnaj již 15 let a ten poslední, konaný v bowlingové herně Celnice byl nejvydařenější. Bylo to především díky příjemnému prostředí a vstřícnosti majitele i všech obsluhujících. Každé naše přání bylo splněno a zvládnout bez problémů a s úsměvem 140 lidí to zaslouží poklonu. K celkové pohodě samozřejmě přispěly i perfektně připravené, stoprocentně fungující dráhy. Děkujeme, už víme kam zase příště.

Kde nás najdete

Bowling Celnice

V Celnici 10, Praha 1 (Millennium Plaza)

Otevírací doba
Ne - Čt 13.00 – 24.00
Pá – So 13.00 – 02.00

Rezervace 774 900 699
celnice@bowling.cz

Parkujte u nás v budově za 25,-Kč/h.


Bowling Dejvice

Bílá 6 (vchod z ulice Kolejní), Praha 6

Otevírací doba
Ne – Čt 13.00 – 24.00
Pá – So 13.00 – 01.00

Rezervace 774 900 004
dejvice@bowling.cz


Bowling Kolín

Náměstí Republiky 43, Kolín

Otevírací doba
Ne – Čt 13.00 – 24.00
Pá – So 13.00 – 01.00

Rezervace 775 700 960
kolin@bowling.cz